Cilt BakımDr. Cevdet Tuna

Aynısefa Yağı Faydaları Ve Kullanımı

KURU VE HASSAS CİLTLERE YOĞUN NEM KAYNAĞI

Aynısefa Yağı Faydaları – Doğanın bize sunduğu  ve muhteşem bir  şifa kaynağı olan Aynısefa bitkisini, Dr. Cevdet Tuna sizler için formülize etti. Kuru ve hassas cilt tipinizin tüm nem ihtiyacını karşılayacak ve fazlasıyla cildinizi besleyecek olan bu seri yüzünüz ve vücudunuz için farklı ürünleri kullanıma sunmuştur.  

Farmasi Aynısefa Yağı Faydaları ve Size Kazandıracakları :  

  • CİLT BARİYERİNDE ETKİN KORUMA SAĞLAR
  • NEM KAYBINI ÖNLER
  • CİLDİNİZİ SAKİNLEŞTİRİR
  • ANINDA YUMUŞAKLIK VERİR
  • CİLDİNİZİ RAHATLATIR
  • YAŞLANMA ETKİLERİNİ GECİKTİRİR

Kuru ve Hassas Bir Cilt Neden Nemlendirilmelidir?

Kuru ve hassas bir cilt dış etkenlerden hızlı etkilenir. Özellikle kış mevsiminde ortamdaki nemin düşmesi ile birlikte cilt nemini kaybeder ve kuruluk başlar. Ardından cilt gerginleşir, kızarır ve kaşıntı başlar. Cilt çatlakları oluşur ve sonuç olarak pul pul dökülmeler başlar.

Kışın soğuk havadan en fazla yüzünüz etkilenir.. Yüzünüzün nemlenmesine her zaman  öncelik tanıyın. Aynısefa yağı yüze faydaları olan nadide bir bitki özüdür. Farmasi Blog olarak sizin için detaylıca anlattık. Şimdi yüzümüzden başlayalım..

Ve unutmayın ki en yüksek etkiyi almak için bu sırayı adım adım uygulamanız gerekli !

aynısefa yüz bakım adımları
Aynısefa yüz bakım adımları

 

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]1.ADIM : TEMİZLEYİN [/box]

Aynısefa Yağı Yüze Faydaları ve Yüz Yıkama Jeli 

Avuç içinize yeterli miktarda Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli’ni alın ve ılık su ile köpürtün. Yumuşak ve yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın. Bir havlu ile yüzünüzün yoğun ıslaklığını nazikçe alın ve tüm ıslaklığın gitmesi için yüzünüzü kurumaya bırakın. 

Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli
Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli

Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli’ nin diğer jellerden farkı nedir?

Aynısefa Yağı Faydaları saymakla bitmez. Ürünümüz KURU VE HASSAS CİLTLER için Bio-Lipid Teknolojisi ile üretilmiştir.

Hassas cilt bariyerindeki yapıya benzer katmanlı bio-lipidler sayesinde cilde rahatça uyum sağlar. Böylelikle hasarlı cilt kolay bir şekilde kir ve kalıntılardan arınır.

Cildiniz temizlenirken ayrıca nemlenir ve yumuşak bir etki oluşur. Cilt sadece temizlenmez, aynı zamanda nemlendirici bakıma hazır olur. 

[njwa_button id=”1515″]

Aynısefa Yağı Yüz Yıkama Jeli nde diğer bildiğiniz ürünler gibi aşırı köpürmeye rastlayamazsınız.Çünkü ürünümüzde SLS (kansorejen içeren bir kimyevi madde) yoktur.  Köpürmeyen ve sahip olduğu için yumuşak doku sayesinde rahatlatıcı cilt temizliği sağlar. Cildin nem kaybına karşı korunmasını sağlar.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

Ürünlerimize ulaşmak için linki tıklamanız yeterli: https://www.farmasi.com.tr/girisimci-ol?Tip=4

[/box]

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]2.ADIM : TONİKLEYİN[/box]

Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği

Bir parça pamuğu Dr. C.Tuna Aynısefa Yağı Tonik ile ıslatın ve parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle masaj yaparak cildinizi temizleyin. Aynı şekilde yanaklarınızdan alnınıza doğru uygulayın. Cilt temizliğine boynunuzla devam edin. Şayet pamuk çok kirlenmiş ise, yeni bir pamuk ile uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.

farmasi aynısefa tonik
farmasi aynısefa tonik

Uzun bir süre cildinizde suyu tutar ve cildin yoğun bir şekilde nemli kalmasını sağlar. Yüzün ihtiyaç duyduğu nemi tamamen karşılar.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]3.ADIM : NEMLENDİRİN[/box]

Aynısefa Yağı Yüz Kremi

Dr. C.Tuna Aynısefa Yağı Yüz Kremi ’ni yeterli miktarda alın ve önce  avuç içinizde ovalayarak ısıtın. Kreminizi uygularken yüz ortasından başlayıp kenarlara doğru sürmek yanlış bir uygulamadır. Bu sebeple yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın.Her zaman ince bir tabaka sürmeyi tercih edin. Kremi yüzünüze eşit bir şekilde dağıtın ve emildiğinden emin olun. Kuruması için 1-2 dakika beklemeniz yeterlidir.

farmasi aynısefa yağı yüz kremi
farmasi aynısefa yağı yüz kremi

Dr. C.Tuna Aynısefa Yüz Kremi cildinizi nemlendirip gerginliğini ve kuruluğunu alırken aynı zamanda rahatlatır, cilt yüzeyinde kalan pürüzleride temizlemiş olur. 

[tie_list type=”heart”]

  • Yoğun çiçek kokusu ve cildinizde bıraktığı rahatlatıcı his ile hayatınızdan çıkaramayacağınız bu güzel bakım  serisini kullanarak kuru ve hassas cildinize güvenle veda edebilirsiniz…

[/tie_list]

Aynısefa Yağı Faydaları Hakkında…

Kendinize ve bilhassa cildinize özen göstererek yaptığınız bu bakımı düzenli bir şekilde tekrarladığınızda Aynısefa yağı faydaları ile cildiniz hem beslenmiş olacak hemde nemini hapseden bir cilde sahip olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Ve böylelikle cildiniz yaşlanma etkileri ile uzun bir süre daha tanışmamış olacak…

Ayrıca serinin içinde bulunan ve birçok cilt problemine tedavi amaçlıda kullanılan Dr. C.Tuna Aynısefa Yağı Krem Balsamı da kullanmanızı öneririz.

Aynısefa yağı faydaları ile ilgili uzman görüşünü dinleyelim..

 

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aynısefa balsam ile kuru cildimi nemlendirip eski formuna geri döndürmüş oldum bitmeden yenisini alir oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı