Erkek ParfümHaberler
Trend

Farmasi Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir? Benim Babam Ne Sever?

Bakımına Önem Veren Babaları Tabi ki FARMASİ Düşünür...

Yılın en özel günlerinden biri olan Babalar Gününe sayılı günler kala herkes babasını mutlu etmek istiyor. Bu yıl Babalar Günü 21 Haziran 2020 Pazar günü kutlanacak.

Farmasi Babalar Günü – Her zaman merak edilmiştir öyle değil mi? Senede bir kere kutlanan ve hayatımızın en özel insanlarına atfedilen önemli günler neden vardır ve nasıl ortaya çıkmıştır? İşte bu özel günlerden biridir kıymetli babalarımızın günü.. Peki nasıl ve kim tarafından ilan edilmiştir? Buyrun okuyalım…

Babalar Günü’nün Tarihi

Amerikan İç Savaşı sonucu gazi olan bir askerin kızıdır Sonora Smart Dodd. Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmektedir. Sonora’nın  babası annelerini erken yaşında kaybetmiş ve altı çocuğunu tek başına büyütmüştür. Sonora bu isteğini gerçekleştirmek için çalışmalara başlamış ve babasının doğum günü olan 5 Haziran’ı babalara özel bir gün olarak ilan etmek istemiş fakat o tarihe yetişemeyince kutlamalar o ayın üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

İşte bu sebeple Babalar Günü Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanır. Babalar Günü tarihte ilk olarak 19 Haziran 1910′da Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamalara destek olmuş; ama Babalar Günü’nü resmi olarak ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı olan Lyndon Johnson, her sene Haziran ayının üçüncü pazar gününün Babalar Günü olduğunu ilan eden bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılında ise başkan Richard Nixon‘ın döneminde Babalar Günü resmi tatil olarak ilan edilmiştir.

Babalar Günü Hangi Gün?

Dünyaca sevilip kabul gören Babalar Günü her yıl Haziran ayının 3. pazar günü kutlanır. Bu yıl ise Babalar Günü 21 Haziran 2020 Pazar günü kutlanacak. Ve bu gün hayatınızda kıymeti büyük olan babalarınızı mutlu etmenize sebep olan özel günlerden biridir. Babanıza olan sevginizi her zaman gösterseniz de böyle özel günlerde ona bunu hissettirmek ve anlatmak çok daha farklı ve kolay olacaktır. Babalar Günü’ne güzel bir başlangıç olarak sizlere birlikte kahvaltıyı önerebilirim ve ardından babanızı mutlu edecek hediyelerinizi onlara sunarak sürpriz yapabilirsiniz.

Bu özel günde onlara sevginizi ifade edebileceğiniz ve de onları mutlu edecek  birçok hediye seçeneği vardır. Babanızın kendini özel hissetmesine sağlayacak hediyeleri seçmek ise çoğu kişi için zorlayıcı bir işe dönüşebilir. Bu noktada babanızın ilgi alanları doğrultusunda ona özel ve onu sevindirecek memnun edecek hediyeler seçebilirsiniz. Bu günü kutlama sebebiyle seçmiş olduğunuz hediye, aynı zamanda onu ne kadar iyi tanıdığınızı da anlatacaktır.

farmasi-babalar-gunu-hediyeler
Farmasi Erkek Parfüm

Kişisel bakımına düşkün babalarınız için Farmasi parfüm ya da bakım setleride Babalar Günü için uygun hediyeler arasındadır. Bu tarz hediyeler onların neredeyse her gün kullanabilecekleri ürünler olması sebebiyle memnuniyetleride yüksek olacaktır.

 

Yeni Baba Olan Kişilere İlk Babalar Günü Hediyesi Parfüm Serisi

Aynı şekilde babalık duygusunu yeni tatmış ve ilk Babalar Gününü bambaşka heyecanla yaşayacak olanlar için  bu özel günü kutlama işi eşlere ve arkadaşlara düşmekte. Eşlerin tercihi Farmasi’nin beylere sunduğu ürünler olabilir. Haziran ayına özel kataloğumuzda öne çıkan iki üründen bahsetmek istiyorum.

Farmasi Babalar Günü

[tie_list type=”heart”]

  • Öncelikle Farmasi Babalar Günü ne özel avantajlı fiyatıyla Shooters Man parfüm hem içerdiği portakal – lavanta – misk notalarıyla sizlerin beğenisine sunuyor.
  • Diğer sunduğu ürünü ise yeşil elma – misk – sedir ağacı notalarıyla NO.70..  Çocuklarınız adına alacağınız parfüm veya kişisel bakım setinden oluşacak hediyenizin yanına koyabileceğiniz, onun ne kadar kıymetli ve önemli oldu anlatan güzel bir not ile Babalar Gününü kutlayabilirsiniz.
  • Farmasi Blog olarak parfümlerin dışında size sunabileceğimiz iki adet erkek kişisel bakım paketlerimizde mevcuttur. Bunlardan biri zengin içeriği ile Shield Man Serisi Erkek Bakım Ürünleri.. Diğeri ise yeni üyelere özel sunulan, fiyatıyla da oldukça avantajlı olan Erkek Başlangıç Setini önerebilirim.

[/tie_list]

 

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı