HaberlerÜyelik
Trend

Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır?

FARMASİNİN SİSTEMİNE GİRİŞ DETAYLARI BURADA!

Farmasi Girişimci olmak artık çok kolay! – Farmasi ürünlerini kullanmaya nasıl karar verdin? Ya günlük kullandığın ürünlerin seni, bakım olarak bir adım bile ileriye götürmediğini, faydasının olmadığını gördün. Veyahut bitkisel birçok ürünün piyasada fazla rağbet görmesi, sağlık anlamında pozitif bir etki olması; belkide çevrenizden ya da edindiğiniz bilgilerden artık marketlerde ki yabancı menşei olan sıradan ürünleri almanın vaktinin bittiğini farkettin.

Çok yakın bir arkadaşının egzaması vardı ve Farmasi Aynısefa Yağı Krem Balsamı’nı (Ürün Bilgisi İçin Tıklayın) kullandı ve çok memnun kaldı hemen sana tavsiye etti. Ya da artık çocuğunu kimyasallarla daha az muhatap etme fikri seni vicdanen daha mutlu ediyor. Artık sende Helal Sertifikalı bu ürünleri deneyip tecrübe etme kararı aldın. Şimdi sana üye olmadan önce bilmen gereken önemli birkaç bilgi vereceğim..

Farmasi Girişimcisi Olmadan Önce “Sponsor” Seçiminiz Çok Önemli!

Farmasi Girişimci olarak kapınıza kadar gelecek ürünlere ve hediyelere ulaşmak için bazı konuları öğretecek; size adeta rehber olacak kişidir sponsorunuz… Takıldığınız her problemde çözüm sunan ve sizi bilgilendiren, kazanmanızı sağlayan ve ufuk açacak kişidir. Yeri geldiğinde heyecanınıza ortak olacak yol arkadaşınızdır. En önemlisi de ürünler ile ilgili doğru bilgiye sahip olacağınız ayrı bir kaynaktır. Bu sebeple sizi yarı yolda ve soru işaretleri ile biçare bırakacak ilgisiz ve desteksiz kişileri tercih etmemenizi öneririm.

Bizlere ulaşan birçok Farmasi üyesinin yakındığı olumsuz konuların başında sponsor ilgisizliği ve ekip değiştirme istekleri geliyor. Kişiyi sadece üye olması için üye yapan ve bunun yanında katalog ve numune paylaşımında dahi bulunmayan ve sadece sipariş zamanları kapısı çalınan insanlar tabi ki bu durumun karşısında hemen sponsor değişikliğine başvuruyorlar. Sponsor değişikliği ise sizin sistemde askıya düşmeniz halinde gerçekleşecek bir durumdur.

farmasi_subat_2021_Sayfa_01_Görüntü_0001

Farmasi Askıdan Almak

[toggle title=”Peki Askıya Düşmek Ne Demek?” state=”close”]Şöyle ki; Farmasi de sponsor değişikliği üye olduğunuz ilk 6 saat içinde yapılmaktadır. Sonrasında ise bu değişikliği sadece sistemde askıya düştüğünüz zaman, askıdan alma işlemi dediğimiz durumda gerçekleştirebiliriz. Kişi hiç sipariş girmeyip aktif olmadığı takdirde 2 ay, sipariş girip aktif olduktan sonra da 6 ay hiç sipariş girmezse sistemde askıya düşme gerçekleşmektedir.[/toggle]

farmasi-blog-tanitim-filmi

Farmasi Girişimci olmak için bu konuda tamamen doğru adrestesin! Bilinçli bir sponsor seçerek; yanlış bilgilere ve yönlendirmelere maruz kalmadan; sana sistemle ilgili her konuda yardımcı olabilirim. Ekip desteğim ile asla yarı yolda kalmaz, yanlış adımlarda atmamış olursun. Ayrıca üyelerimize özel oluşturduğumuz aktif Whatsapp grubumuza özel hediyelerden ve çekilişlerden faydalanmış olursun. Dilersen aşağıda ki butonu tıklayarak direk iletişime geçebilirsin..

[njwa_button id = “1515”]

Farmasi Girişimci Avantajları

[tie_list type=”thumbup”]

 • Üyelikte ücret almayan ve diğer sistemlerde olduğu gibi kota adı altında ödemeler yapma gibi baskılar oluşturmayan çok kolay bir sistem içindesin.
 • Ekibime güvenle katılabilirsin.Ücretsiz katalog ve numunelerin hemen kapında olsun!
 • İster sadece evinin ihtiyacını al, ister iş olarak düşün çevrene sıcak satış yaparak kazan ve tabi ki bunun yanında her ay primlerin hesabına yatsın, ek gelir sahibi ol.
 • Kozmetik ve temizlik ürünlerinin %100 Yerli Türk Malı olması sebebiyle; piyasada muadili olan yüksek ücretli birçok ürüne, %30 ve %40 indirimler sayesinde cebin için oldukça makul bir ücrete sahip olacaksın.
 • Alışveriş yaptıkça hem hediyeler kazanacak, belkide gelen primler sayesinde bir daha ki alışverişinde birçok istediğin ürüne tamamen ücretsiz sahip olacaksın.
 • Sadece marketini değiştirerek; bütçenden fazla harcama çıkmayacak aksine bütçene katkı sağlayacaksın.
 • Her açıdan kazanmayı tercih ederek ve problemine uygun ürünleri hayatına katarak kendine ve çevrene yaptığın bu iyilik için şimdiden tebrikler!

[/tie_list]

[tie_list type=”starlist”]

 • Hadi o zaman şimdi sisteme girelim ve izleyeceğin adımlarda sana yardımcı olayım.

[/tie_list]

Farmasi Blog Hızlı Üyelik Formu–  doldurarak (18 yaşından büyük olma kaydıyla) doğru bildiğin yolda daha sağlam adımlarla yürümek için ve bu yolda senin tüm sorularına yanıt verecek, tüm bilgi birikimini aktaracak çok doğru bir yerdesin.

Ya da Farmasiye herhangi bir kayıt formu doldurarak üye oldun.Şimdi sıra bu yolda Farmasi Girişimcisi olarak doğru adımlar atmaya geldi.

Farmasi Girişimci Girişi Detaylı Anlatımı

[tie_list type=”checklist”]

 • Formu doldurduktan sonra cep telefonuna gelen şifre önemlidir. Bu şifreyi sisteme girişte mutlaka kullanacağız. Dilersen aklında kolay kalması için kayıt sisteminden şifreni değiştirebilirsin.
 • Öncelikle Farmasi Resmi Web sitesine geliyoruz. Anasayfa da üst taraflarda bulunan ibareleri hemen farkedebiliriz. Giriş Yap butonunu tıklıyoruz.

farmasi girişimci girişi

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]T.C Kimlik Numarasını paylaşmakta tereddüt eden kişiler için yasal açıklama: 29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir.[/box]

 • Karşımız çıkan bu sayfada T.C. Kimlik No ibaresine T.C. mizi ve Şifre ibaresine ise cep telefonumuza gelen şifreyi yazdıktan sonra Giriş butonuna tıklayarak; ismimizin yazılı olduğu, bizim için oluşturulan bölüme gelmiş oluyoruz.
 • Ayrıca Beni Hatırla butonuna tıklayarak, sisteme her girişinde tekrar tekrar T.C. ni ve şifreni yazmak zorunda kalmazsın.

[/tie_list]

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Ve artık kendi isminin yazılı olduğu ve tüm vereceğin siparişlerle ilgili bilgi sahibi olacağın, kampanyaları ve güncel tüm Farmasi haberlerini görebileceğin sistemine -Farmasi Dünyana- Hoşgeldin![/box]

[tie_list type=”starlist”]

 • Farmasi’ nin yeni üyelerine sunduğu tüm özel avantaj ve kampanyalarını öğrenmek için, nasıl sipariş vermen gerektiğini bilmek ve daha birçok konuyu öğrenmek için Farmasi Blog’ u takipte kal..

[/tie_list]

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı