HaberlerBanyoÇamaşırMutfakTemizlikYüzey

Farmasi Mr.Wipes Bio Home Yenilendi !

ÖNCE TEMİZLİK SONRA SAĞLIK

Farmasi Mr.Wipes Bio Home – Evimizin demirbaş temizlik ürünleri olan ve sıklıkla mutfağımızın, banyomuzun temizliğinde kullandığımız ürünler genelde makul fiyatını öncelediğimiz ürünler olsa gerek.. Yani fiyatı gibi içeriği de malesef UCUZ ve tamamen insan sağlığına belli oranda zararlı olan bulaşık ve çamaşır deterjanları gibi. Ve de bu ürünler arka bölümünde ki içindekiler kısmını okumaya asla gerek bulmadığımız, gelişi güzel raftan aldığımız ürünler öyle değil mi?

Evet cebimiz için gayet güzel ama gelin görelim ki kullandığımız bardağa ve tabağa, kaşığa, çatala kadar ağız yoluyla vücudumuza, ellerimize temas ettiği için ise derimizin altına kadar işlemekte. Böyle devam ettiğimizde ise zamanla kapımızı çalan rahatsızlıklar oluşabiliyor. Bunlar ellerde geçmeyen kuruluk ve egzamadan tutun da ağır kokulu ürünlerin verdiği rahatsızlıklara sebep olabiliyor. Astımlı kişilerin temizlik yaparken maruz kaldığı ağır kokular sebebiyle çektikleri sıkıntıyı hepimiz biliriz. Ayrıca alerjik bünyeli çocuklarımıza ve biz yetişkinlere türlü türlü hastalık olarak geri dönmekte..

Önce kendimizin ve sevdiklerimizin, canımızdan daha çok kıymet verdiğimiz yavrularımızın, ailemizin sağlığını neden bu denli içeriği kimyasal yüklü ürünlerle tehlikeye atalım ki.. Özellikle hijyene önem verdiğimiz bu salgın döneminde, bırakın virüsü önce bu tüketilen kimyasalların zararlarından ve yüksek oranda olumsuz etkilerinden  zamanla  farklı hastalıkların ortaya çıkma ihtimali çok yüksek..

Farmasi Blog olarak bu noktada hayatınıza verdiğiniz kıymeti ve önemi sorgulamanızı istiyorum. Sizce artık vicdanları rahatsız eden bu zehirli market ürünlerini bırakmanın vakti gelmedi mi ?

Yerli Malı Temizlik Ürünleri

Helal sertifikasına sahip, yerli Türk firmamız olan  Farmasi‘ yi hayatınıza katmanın size getireceği huzur, güven ve sağlık inanın çok daha kıymetli.. Bunun yanı sıra üye olduğunuz takdirde Farmasi temizlik ürünleri %30 ve %40 oranında indirimli almanın tadı ise bambaşka..  Çünkü fiyatları hemen hemen markette ki ürünlerin fiyatlarına eşdeğer..

Aşağıda ki linkten güvenle üye olabilirsiniz.

Üyelik link : bit.ly/2V4Fgut

Yenilenen Farmasi Mr.Wipes Bio Home serisi ile şimdi tanışmaya başlayalım.. Yeni çıkan seriye ait olan ürünler Temmuz ayında satışa açılacaktır.

Farmasi Mr.Wipes Bio Home Yenilendi !

ŞİMDİ DAHA YEŞİL VE DAHA ETKİLİ!

Vegan Temizlik Ürünleri

Her zaman insana ve doğaya saygısıyla bilinen Farmasi, hayvan haklarını gözetir ve ürünlerinin içerisinde hayvansal kaynaklı hiçbir hammadde bulundurmaz. Aynı zamanda vegan formülü ile üretilen hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmez.

Vegan temizlik ürünleri, hayvansal kaynaklı hiç bir hammadde içermeyen, üretim aşamasında ve sonrasında da hiç bir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlerdir.

Doğa dostu Farmasi, Mr.Wipes Bio Home temizlik ailesini daha etkili performansı ve daha güçlü formülü ile biz kullanıcılarına sunuyor. Çevre dostu olan formüllerinin tüm hammaddeleri doğada biyolojik olarak parçalanabilmekte..

Gelin şimdi yenilenen ve daha da yeşile dost, birçok kimyasalı içermediği halde oldukça güçlü olan Mr.Wipes Bio Home serimizde ki ürünlerimizi inceleyelim…

Mr.Wipes WC Temizleyicisi hakkında detaylı bilgi için Farmasi Mr.Wipes WC Temizleyici yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizde kullandığınız temizlik ürünleriyle ilgili tecrübelerinizi yorum bölümünde lütfen bizimle paylaşın…

 

 

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Ücretsiz Katalog ve Numune için