Dr. Cevdet TunaKişisel Bakım

Farmasi Tüy Dökücü Krem ile İpeksi Bir Cilt

TÜY DÖKÜCÜ KREMDE EN İYİSİ FARMASİ

Farmasi Tüy Dökücü Krem – Biz kadınlar için bakım denilince makyajın ve şıklığın yanında akla ilk gelen şey elbette temizliktir, pürüzsüz bir cilttir. Vücudumuzun doğal işleyişi, bizi hem görsel olarak hemde hijyen anlamında bazı uğraşlara maruz bırakır. Bu uğraşların başında tabi ki ‘İstenmeyen Tüyler’ gelmektedir..

İstenmeyen tüyler bu anlamda her zaman karşımıza problem olarak çıkmakta. Onlardan kurtulmak ise çoğu zaman sıkıntılı bir süreç olarak biz kadınları yormaktadır. Hijyenimizi en pratik, en sağlıklı ve en acısız şekilde sağlamak her zaman yaşamımızın bir köşesinde zahmetli bir iş olarak bizleri beklemekte..

Peki en kolayı ve pratik olanı, zamanımızı en az alanı hangi yöntem sizce? Ağdanın kılları kökünden alarak ve uzama sürecini yavaşlatarak, yumuşak bir şekilde geri gelmesi gibi bir avantajı var. Fakat acılı ve pratik olmayan  süreci dezavantaj olarak karşımıza çıkmakta. Ve diğer bir çözüm ise epilasyon ama maalesef vücutta çoğu bölgede bulunan kıl köklerini öldürdüğü için çoğu doktor tarafından pekte sağlıklı bulunmamakta..

Acil durumlarda kolaylık sağlayan ve bir nevi kurtarıcınız olan tüy dökücü kremler favori ürünlerdir her zaman. Ama tabi ki bilinçli bir kullanım sizi dermatitle ve olumsuz durumlarla baş başa bırakmaz. Farmasi Blog olarak sizin için yine araştırdık ve istifadenize sunuyoruz.

Tuy Dokucu Krem Kullanırken…

[tie_list type=”thumbup”]

 • Belli kimyasalları içermeleri sebebiyle hamile iken kullanmamanızı öneririz.
 • Temizlikten sonra 24 saat güneşe çıkmayın.
 • Bir sonra ki uygulama için en az 4 gün bekleyin.
 • Sağlıklı bir cilt kendini korumaya alır ve cildine uygun olmayan bir ürünle karşılaştığı zaman egzama,kaşıntı ve kızarıklık olarak sinyaller verebilir. Böyle durumlarda kesinlikle krem uygulaması yapmayın.
 • İşlemden sonra hemen nemlendirici sürmeyin ve gözeneklerin kapanmasını bekleyin.Bir saat sonra nemlendirici sürmeniz iyi olacaktır.
 • İşlem yaptığınız bölgeye 24 saat sonra deodorant ve benzeri ürünler sürmeniz daha iyi olacaktır.
 • Sauna sonrası, sıcak duş sonrası, güneşlenme sonrası kesinlikle tüy dökücü kullanmayın.
 • Tüy Dökücü Krem uygulamadan önce bölgenin soğuk olması hassasiyetinizi azaltacaktır.
 • Krem uygulamasından sonra cildinizi sabunla temizlemeyin ve sadece su ile durulayın.
 • Ürünü el bileği içinde deneyin. 5 dk bekletin. Kızarıklık oluşmazsa kullanın.
 • Kulanım talimatını mutlaka okuyun. Hangi bölgelerde kullanılması öneriliyorsa o bölgelere uygulayın.
 • Peeling ve kese uygulaması sonrası en az 48 saat sonra kremi kullanın.
 • Kremi cildinize yedirerek,ovalayarak uygulamayın. Nazikçe sürerek spatula yardımıyla yayın.

[/tie_list]

Şimdi sizinle sağlıklı bir cilt için ihtiyacınız olan ve istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cildinize bakım yapan bir ürünle tanışacağız : Farmasi Tüy Dökücü Krem

Dr. Cevdet Tuna Tüy Dökücü Krem

[tie_list type=”heart”]

 • En etkili tüy dökücü krem olarak size Farmasi Tüy Dökücü Krem önerebiliriz.

[/tie_list]

Farmasi bu anlamda da imdadımıza yetişmekte. Yeni formülize edilmiş ‘Hair Removel Cream’ yani Tüy Dökücü Kremi en pratik ve en sağlıklı hijyeni bizlere sunmakta. Farmasi Tüy Dökücü Krem Ürün Kodu : 1114050

Farmasi Tüy Dökücü Krem doğal bir C vitamini deposu olan tropikal meyve PAPAYA extresi yani özleriyle zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir. Papaya özü sayesinde tüy görünümünde azalma olur. Çünkü bu meyve kıl köklerini zayıflatarak hızlı büyümeyi engeller. Ayrıca ölü hücreleri cildinizden arındırır ve hassas allerjen ciltler için mükemmel bir içeriğe sahiptir.

Özel Anti – Malodour Teknolojisi sayesinde kötü kokuyu hapsederek hoş kokulu ve keyifli bir temizlik  deneyimi yaşatır. Cildiniz temizlenirken ürünün içerisinde bulunan E Vitamini, temizlik sonrası cildinizin kurumamasını sağlar ve nemlendirerek yumuşacık bir his kazandırır. Hassas olan genital bölgeniz için kötü bir his oluşturmaz. Kremin yanında bulunan özel spatulası size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

Ürünlerimize ulaşmak için linki tıklamanız yeterli: https://www.farmasi.com.tr/girisimci-ol?Tip=4

[/box]

Farmasi Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Öncelike cildinize reaksiyon testi yapmanızı öneririz. Yaşanacak olumsuz durumlara karşı ürünü az miktarda küçük bir bölgede denemeniz size güvenli bir temizlilk sağlayacaktır. Kaşıntı, kızarıklık vs. bir durum oluşmazsa bakımınıza devam edebilirsiniz.

Farmasi Tüy Dökücü Krem

Farmasi Tuy Dokucu Krem i spatulanızın yuvarlak kısmı ile tüyleri almak istediğiniz bölgeye ve tüyleri tamamen kaplayacak şekilde sürün. 3 – 6 dakika boyunca bekleyin. 6 dakikadan fazla tutmamaya özen gösterin. Ürünü kullandığınız bölgeye göre spatulanın geniş ya da dar kısmını kullanarak kremi temizleyin. Sonrasında sadece su ile cildinizi durlayarak bakımınızı sonlandırın.

[toggle title=”Tüy Dökücü Krem Kılları Çoğaltır mı?” state=”open”]Düzenli tüy alımı, doğru bilinenin aksine tüylerin seyrelmesini ve daha yumuşak çıkmasını sağlar. Kıl köklerini zayıflatan etkisi ile Farmasi Tüy Dökücü Krem kullanarak bu verimi alabilirsiniz.[/toggle]

[toggle title=”Tüy Dökücü Krem Zararları ve Yan Etkileri?” state=”open”]Tüy dökücü kremlerin bilinen bir zararı ve yan etkisi yoktur. Fakat bazı allerjik yapılı ciltlerde farklı reaksiyonlar gösterebilir.[/toggle]

 

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı