NutricoffeeNutriplus

Nutricoffee Tahıllı Kahve ile Zayıflama Yöntemi

FARMASİ NUTRİPLUS TAHILLI KAHVE NEDİR? NE İŞE YARAR?

Nutricoffee Tahıllı Kahve ile Zayıflama Yöntemi – Farmasi tahıllı kahve ile tok kalarak zayıflayın! Kahve çekirdekleri ile birlikte harmanlanan yüksek besin değerine sahip olan çavdar ve arpa tahılları günlük tüketilmeye uygun, oldukça lezzetli yumuşak içimli bir kahve olarak sizlere sunuluyo…  Nutriplus ailesinin kategorisinde yer alan NutriCoffee tahıllı kahve ürünü, gün boyunca sizi enerjik kılarken ayrıca kilo vermenizde size yardımcı olacaktır.

Dünyada ki kahve tüketim alışkanlığından etkilenen ülkemizde de artık bir çok markada ve bir çok çeşitte kahve tüketilmekte. Bu durumun etkisi tabi ki de günlük hayatımıza yansımakta. Çoğu zaman türlü türlü sohbetimize, muhabbetlerimize ya da yalnızlığımıza keyifle eşlik eden Türk kahvemizin yanısıra şimdi sırayı farklı tatlar almakta.

Hayatımızın bu kadar içinde olan bu lezzeti tüketirken artık tercihimizi sağlıktan yana yapmanın zamanı geldi. Zengin tahıl içeriği ile ürünün taze kalması adına tekli kullanım paketlerde sizlere sunulan Nutricoffee Tahıllı Kahve size hem enerji veriyor hem tok tutuyor hemde zayıflamanıza yardımcı oluyor.  Ve kahve severlerin güzel zamanlarını daha keyifli kılıyor.

Farmasi Nutriplus Tahıllı Kahve içerisinde %60 çavdar ve arpa karışımı ve bunun yanında %40 kahve bulunmaktadır. Bi kutuda tek içimlik haliyle 2 gr’ lık paketler içerisinde 16 adet olarak satışa açılmıştır. Bunun yanısıra bütçeniz içinde gayet uygun bir fiyata sahiptir.

farmasi tahıllı kahve

Farmasi Blog olarak araştırdık. Peki neden mi arpa ve çavdar? Çünkü;

Arpanın Faydaları :

[tie_list type=”lightbulb”]

 • Kötü kolesterolü düşürür.
 • Kan şekerini düşürür ve tip 2 diyabeti kontrol altına alarak kalp hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Magnezyum oranı yüksek olan arpa vücutta damar hastalıklarına ve yüksek tansiyona zemin hazırlanmasına izin vermez.
 • Dönem dönem insan vücudunda biriken iltihapların (balgam, idrar yolları iltihabı) atılmasında etkilidir.

[/tie_list]

Çavdarın Faydaları :

[tie_list type=”lightbulb”]

 • İçerdiği selenyum, magnezyum, fosfor, manganez mineralleri sayesinde insan vücuduna birçok faydası vardır.
 • Şeker hastalarının tüketebileceği en zararsız tahıldır.
 • Safra kesesi taşlarının oluşumuna engel olur.
 • Kan dolaşımı ile ilgi hastalıkları engeller.
 • Bol lif içermesi sebebiyle kilo kontrolünde etkili bir besindir..
 • Yediğimiz gıdaların bağırsaktan geçişini hızlandırır ve sindirimi kolaylaştırır.
 • Menapoz ve sonrasında ki sıkıntılı dönemlerde ortaya çıkabilecek kolesterolü dengede tutar.

[/tie_list]

Genel özellikleri ile tahıllar, insan vücudu için  en önemli enerji kaynağıdır;

[tie_list type=”plus”]

 • Tahıl ve tahıllı ürünler vitamin, mineral, karbonhidrat ve diğer faydalı besin öğelerini içerir.
 • Tahılların içerisindeki vitaminler en başta E vitamininden oldukça zengindir ve önemli bir B1
 • vitamini kaynağıdırlar.
 • Tahıl içerisinde bulunan lif, vücuttaki glukoz salınımını azaltmakla birlikte kandaki şeker seviyesinin kontrol altında tutulmasını sağlar.
 • Uzun süre midenize tokluk hissi veren tahıllar, kilo kontrolünüzde de etkin bir rol oynarlar.
 • Yapılan bir çok araştırma, tahıl ürünü tüketen kişilerin kolon kanserine yakalanma riskinin epeyce düşük olduğunu göstermiştir.
 • Yapılan başka bir araştırmada ise, günde en az 3 porsiyon tahıl tüketenlerin bu tüketimi yapmayanlara nazaran daha zayıf kaldıklarını gösteriyor.

[/tie_list]

Günlük beslenme alışkanlığınıza tahılı da dahil etmeniz; size hem yaşamınızı daha sağlıklı kılmakta hemde ideal kilonuzu korumada fazlasıyla etkili olacaktır.

nutricoffee tahıllı kahve

Nutricoffee Tahıllı Kahve Kullanımı

Farmasi tahıllı kahve ile kilo verme ve kilonuzu koruma artık daha kolay ve etkili olacaktır. Günlük kahve keyfinize de eşlik edecek olan tahıllı kahveyi öğünlerinizden önce aç karnınıza, sabah ve akşam günde iki defa olmak üzere birer fincan tüketmeniz yeterli.. Dilerseniz sıcak su ile içmenin yanında süt ile de tüketebilir, tercihe göre şeker ile tatlandırabilirsiniz. Ayrıca tarçın ile de tüketimini tavsiye edenler oldukça fazla…Farmasi Nutricoffee Tahıllı Kahve kullananlar hem lezzetiyle hemde farklı tüketimleriyle ürünü şiddetle tavsiye etmektedirler.

[njwa_button id=”1515″]

Nutricoffee Tahıllı Kahveyi Emziren Anneler de Kullanabilir mi?

Zengin lif içeriğine sahip bu ürünü emziren annelerimiz ‘evet‘ güvenle kullanabilir ve lif sayesinde sütü arttırıcı etkiside olmaktadır. Bunun yanısıra doktorlarınıza da danışmanızı tabi ki tavsiye ederiz. Tüketim oranına sınır getirilebilinir.

Farmasi Tahilli Kahve Zayıflatır mı?

Farmasi tahilli kahveyi tükettiğinizde içerdiği lifler öncelikle midenizde şişkinlik yapmaktadır. Bu kesinlikle hazımsızlık veya zararlı bir şişkinlik değildir. Sağlıklı liflerin etkisidir. Bunun yanındada tahılların faydasını almış olursunuz. Böylelikle yemek yeme ya da çok aç olmadığınız halde birşeyler atıştırma isteğinizin önüne geçmektedir. Sağlıklı bir tokluk hissi veren tahıllı kahveyi sabah akşam düzenli kullanarak kilo verir ya da varolan kilonuzu böylelikle koruyabilirsiniz.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

Ürünümüze ulaşmak için linki tıklamanız yeterli: https://www.farmasi.com.tr/girisimci-ol?Tip=4

[/box]

Farmasi Nutricoffee Tahıllı Kahve Faydaları Nelerdir?

Gücünüz azalmadan, enerjiniz düşmeden sağlıkla yağ yakımınızı sağlar ve bunun yanında sizi besleyerek formunuzu korur. Kilo verme sürecinizi keyifli kılar…

Bununla birlikte Farmasi Hindiba Kahve ile ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.

Etiketler

Merve İmran Özay

Merhaba; Farmasi ürünleri hakkında danışmanlık yapıyorum. Ayrıca kendi ekibimin lideriyim. "Önce Sağlık" diyerek kendi adıma yaptığım araştırmaları sizinle de paylaşmak istedim. Faydalı olması ümidiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı